Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Warszawa

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Niełatwo wyobrazić sobie w dzisiejszych realiach sprawne funkcjonowanie bez samochodu. Służy on polskim rodzinom w wielu różnych sytuacjach oraz często stanowi największy – obok nieruchomości – składnik majątku. Na co dzień nie pamięta się jednak o zagrożeniach, jakie pojawiają się za każdym razem, gdy wyjedzie się na ulicę. Ryzyko wyrządzenia szkody innym uczestnikom ruchu czy zniszczenia własnego samochodu istnieje każdego dnia.

  Ubezpieczenie OC samochodu, mimo że często narzeka się na jego rosnące ceny, w wielu przypadkach ratuje sytuację finansową poszkodowanych. Uzyskane wypłaty pomagają im przeprowadzić rehabilitację lub zafundować sobie zabiegi medyczne w prywatnych placówkach oraz naprawić uszkodzone mienie. Ochrona, jaką objęty jest sprawca kolizji bądź wypadku, sprawia natomiast, że nie musi on w razie szkody samodzielnie pokrywać jej kosztów, a te z kolei sięgają nieraz kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na cenę polisy OC mają wpływ różne czynniki, m.in.: wiek pojazdu, pojemność skokowa silnika, przebieg (odnotowany i planowany) oraz zawód właściciela. Kluczowa będzie jednak w tej kwestii historia przebiegu ubezpieczenia oraz przyznane w związku z nią zniżki.

  Całościowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Warszawie, poza obowiązkową częścią (jej zakres jest identyczny w każdym towarzystwie), może obejmować także ochronę m.in. w przypadku gdyby pojazd został skradziony lub w razie potrzeby holowania, spowodowanej stłuczką lub awarią. Zorganizowanie takich usług w ramach polisy pomaga uniknąć nagłych, niespodziewanych kosztów.

  Przedstawiciel fullpolisa.pl podczas rozmowy z klientem dokładnie objaśni wszelkie parametry, opisujące ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Warszawie. Zaliczają się do nich m.in.: okoliczności wyłączające odpowiedzialność towarzystwa, franszyzy, tabele amortyzacji podzespołów samochodu, dodatkowe ryzyka w ramach assistance, np. wspomniane wcześniej holowanie (w zależności od przyczyny unieruchomienia samochodu). Dokładna znajomość szczegółowych zapisów bardzo pomaga w podjęciu przemyślanej decyzji, której będziemy stuprocentowo pewni.

  Z racji tego, że zakup samochodu często wiąże się z wcześniejszymi oszczędnościami i koniecznością rezygnacji z różnych przyjemności, warto zadbać o jak najlepsze ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Warszawie. Dzięki temu instrumentowi finansowemu, wcześniejsze trudy nie pójdą na marne, a w razie niesprzyjających okoliczności odzyska się włożone w zakup pojazdu pieniądze.

  ZADZWOŃ

  609 103 308