Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Wielkopolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Samochód w wielu rodzinach jest podstawowym składnikiem posiadanego majątku (zaraz obok nieruchomości) i bywa używany każdego dnia w celu dotarcia do pracy, szkoły czy sklepu lub na dalsze wyjazdy w weekendy czy podczas urlopu. Wiele rodzin nie wyobraża sobie sprawnego funkcjonowania bez stałego dostępu do pojazdu, z czego zdają sobie sprawę towarzystwa ubezpieczeniowe, proponując klientom coraz lepsze oferty na ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Wielkopolskim aktywną działalność prowadzi fullpolisa.pl, zapewniając mieszkańcom dostęp do porównania ofert najlepszych firm na rynku.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Wielkopolskim w swoim podstawowym zakresie chroni przed skutkami szkód wyrządzonych innym uczestnikom ruchu. Statystycznie w Polsce poszkodowanych na drodze zostaje codziennie ponad 120 osób, niektóre z nich w poważnym stopniu. Dzięki polisom OC, sprawcy takich szkód nie muszą samodzielnie opłacać leczenia czy rehabilitacji tym, którzy ucierpieli – koszt ten rozłożony jest na wszystkich klientów ubezpieczyciela.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Wielkopolskim chroni również właściciela przed konsekwencjami finansowymi uszkodzenia jego pojazdu, gwarantując mu wypłatę pieniędzy lub naprawę bezgotówkową w serwisie. Nawet niewielkie obtarcie przy parkowaniu może spowodować konieczność kosztownego remontu, a jeszcze poważniej sprawa wygląda po niespodziewanym „spotkaniu” z dzikiem bądź sarną, upadkiem drzewa na pojazd czy uszkodzeniem karoserii i szyb po intensywnych opadach gradu.

  Rozmawiając z klientami, przedstawiciele fullpolisa.pl mogą szczegółowo porównać zakres proponowanych polis auto-casco (OC jest regulowane ustawowo i identyczne w każdej firmie), tak by wyodrębnić różnice między nimi, dotyczące m.in. wyłączeń odpowiedzialności, franszyzy integralnej, udziału własnego czy możliwych potrąceń z tytułu amortyzacji podzespołów w samochodzie. Niejednokrotnie okazuje się bowiem, że warto dopłacić relatywnie niską kwotę do podstawowej składki, by np. ochronić zniżki lub zapewnić utrzymanie początkowej sumy ubezpieczenia mimo zaistnienia szkody w okresie trwania polisy.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do pozostawienia kontaktu do siebie poprzez formularz, nawet jeżeli do końca aktualnej polisy zostało jeszcze wiele tygodni bądź miesięcy. Przedstawiciel fullpolisa.pl jedynie odnotuje jej termin, by na niedługo przed jego upływem zadzwonić i zaproponować powrót do rozpoczętej rozmowy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308